Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Több réteg női tornadressz jó...

Több réteg női tornadressz jó a hideg ellen?

Figyelt kérdés
Az lenne jó ha derekat védené.

2014. márc. 22. 05:45
 1/8 anonim ***** válasza:

szöszi ,tudsz ám kérdezni,

- jó.

2014. márc. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a derék védelmére a vesevédő való.
2014. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minden réteges öltözés jó a hideg ellen (jobb, mint az 1 vastag ruha). Így a több tornadressz is, rajtam is volt már egyszerre több rétegben.

Persze túlzásba ne vidd, mert akkor meg már normálisan nem tudsz mozogni. Jó, ha a második réteg már nagyobb méret (vagy már kicsit megnyúlt).

De már jönnek a jó idők, így ez már csak a jövő télen lesz esedékes.

2014. márc. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Bár 3-4 réteg után felettéb kényelmetlenné válik.
2014. márc. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 rétegig van értelme,

Több estén jelentősen korlátozza a mozgást, semmi értelme,

ott már már melegítőt vegyél. 10-13 fok vagy az alatt

2014. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Két réteg még jó, többnek nincs értelme. Bár egy, megfelelően megválasztott darab is már jó védelmet ad.
2014. júl. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma reggel olyan hideg volt, hogy kénytelen voltam felvenni kettőt, hogy meg ne fagyjak. Így már egész elviselhető az idő.
2014. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen hidegekben én is kettőt veszek fel futáskor aláöltözetnek. Alulra egy hosszúujjút, rá egy rövidujjút (normál időben csak egy rövidujjút használok). Elsősorban a derék védelme miatt használom a dresszt, de most a hosszúujjú természetesen a kar miatt van. Több réteg viszont már zavarna a mozgásban.

Egyébként fiú vagyok, heteró, és tornadresszben nem mutatkoznék a szabadban (otthon is vagy egyedül vagy kizárólag feleségem jelenlétében veszem fel), ezért a futóruhát mindig rá veszem. Így senki észre sem veszi, mi van alul. De aláöltözetnek a legtökéletesebb ruhadarab.

2015. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!