Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tornadressz tényleg jó a...

A tornadressz tényleg jó a hideg ellen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csak az van rajtad akkor nem :D Nekünk általánosba mint a 8 osztályban kötelező volt, még jó idő volt amikor a suli udvaron tesiztünk benne akkor volt jó mert meleg volt, hamar párolgott belőle az izzadtság így nem tocsogtam benne és kellemes volt. Hidegben még a teremben is fáztam benne, akkor vettem fel rá nadrágot pólót. Akkor azért volt jó mert védte a derekunkat és nem fáztunk fel, de ha csak simán dresszben voltunk még futásnál is szinte fáztunk teremben.
2011. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem aláöltözetként jó, de egymagában mit sem ér.
2011. szept. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Alsóruhaként nagyon jó, de nekem csak a fényes anyagú jött be így, a pamut olyan, mint egy átlagpóló: átvizesedik és megfázás.
2011. szept. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem csinálsz semmit csak ülsz a kispadon akkor nem jó,

De ha mozogsz akkor nincs baj, nem lehet benne fázni, esetleg nagyon hidegben érdemes biciklis nacit venni alá, vagy harisnyát.

2012. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

jó! mert nem fázok fel,védi a veséimet,melegít,egyszerűen nekem bevált tökéletes,szeretem!

30/F

2012. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen !Egy darabig én is hordtam télen és nem fázott benne a derekam.Most már férfi body-t hordok az is kényelmes!
2012. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom, több fiú is hozzászólt, így bátorkodom én is, mivel én is szoktam hordani. Télen futáskor aláöltözetként (inkább ősz elejétől tavasz végéig)tökéletes, védi a derekat, vesét, így használva hozzájárul, hogy ne fázzak meg benne. Nekem is a fényes anyagú jött be, kipróbáltam a pamutot is, de az érzet hasonló a pamut pólóhoz, bár azért annál azért jobb. Amíg nincs nagy hideg, aláöltözetként és futópólóval az izzadtságot gyorsan elvezeti, hamar szárad.
2012. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes aláöltözet télen én mindig hosszú ujjút viselek nem sportolok,egyszerűen arra öltözök bárhová megyek,boltba hivatalba stb,nekem bejött csak jót mondhatok! 33/f
2013. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes, nekem is a fényes anyagú vált be.

Futáskor használom aláöltözetnek, akár nyáron is.

És én is fiú vagyok.

2014. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!