Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésben még a tömegnövelésnél...

Edzésben még a tömegnövelésnél tartok, de sokan ajánlották hogy iktassak be néha futást. Erőböl, súlyból visz le? És ha igen mennyit kb?

Figyelt kérdés
Heti 2 futásra gondoltam, hétfő szombat. Elején 2 km. aztán majd picit növelem ha már jobban megy. De csak heti kettő alkalom.
2009. dec. 16. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan futhatsz, aazal is javítod az erőnléted, plusz a lábaidat is edzed. Futások végén csinálj fokozófutást, hogy a vádlidat jobban megerőltesd, jól fog esni levezetésnek :) Énis tömegnövelek am, egy héten 5x edzem, ebből egy nap a megy a lábra, majd utána levezetésként futni szoktam. Személy szerint nem panaszkodom, ha a kajád rendben van, a fejlődésed is rendben lesz.
2009. dec. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki tömegel az ne futkosson.
2009. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki tömegel is nyugodtan futkosson. Mert: javítja a vérkeringést ezzel az edzéseid dinamikusabbak és erőteljesebbek lehetnek, és Mert: nagyon jó étvágyat hoz. Kardiózni mindig lehet sőt kell, bicikli, futás. te jó ég hol tart az edzés tudománya?
2009. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ismerőseim közül akik tömegelnek mind futnak, de ez csak ma derült ki, Ők is heti 2x. és aztmondták h nem ront, hanem fejlődök is tőle.
2009. dec. 17. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!