Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen módszert javasoltok...

Milyen módszert javasoltok (többi lent?

Figyelt kérdés
60 kg vagyok 168 centi magas kb. A testemen a felesleg egyenletesen oszlik el (nem vagyok kövér tudom de azért van rajtam mit fogni) Kb ha 5 kilót leadnék már nagyon boldog lennék de inkább formásodni szeretnék. Mit javasoltok? Mi a hasznosabb? Ha egyedül eljárok a hegyre futni vagy az edzőterem? Olyan edzések vannak amik két órásak van benne futás egy kis spinning meg erőedzés kombinálva. Ja meg zsákolás is van. Az elején futással kezdtem, és kb egy hete hogy eljárok ezekre az edzésekre. Heti hány alkalom az ami megtenné a hatását? Illetve azon gondolkoztam hogy a fehérjeturmix segítene nekem a célom elérésében? (19/L)

2014. márc. 27. 08:50
 1/1 anonim válasza:

Szia! Nem nagyon vagy tisztában az alapokkal igaz :)? Mivel neked zsírégetés a célod, és nem az hogy növekedjen a kitartásod, illetve az izomzatod, ezért ebben a tartományban kell hogy mozogjon a pulzusod amikor edzel. A zsírégetési tartományt, ami 120-140 es pulzusszám között helyezkedik el, legkönnyebben erőltetett sétálással,vagy biciklizéssel érheted el. A legkönnyebben úgy tudod ellenőrizni hogy ebben a tartományban vagy-e ha nincs mérőórád, hogy amikor sétálsz, akkor olyan tempóval kell menned hogy szuszogj azért rendesen, de még érthetően, megszakításmentesen tudj beszélni. Ahhoz hogy le tudj fogyni, megfelelő étrenddel kell hogy rendelkezz, illetve megfelelő mennyiségű tápanyagot kell hogy bevigyél, ez nem azt jelenti hogy keveset kell enned, hanem azt hogy minőségi ételeket. (pl. rizs, csirkemell, hal, zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér illetve tészta,köles, és irdatlan mennyiségű zöldség :) (Nem gyümölcs, hanem zöldség, ugyanis a gyümölcsök többsége tele van cukorral. A fehérjeturmixtól nem tudsz lefogyni, az nem egy csodaszer, az egy olyan tápanyag, ami benne van például a húsokban is. Egyébként ettől függetlenül hasznos lehet a diéta során, azért mert úgy kevesebb izmot veszítesz, és így amikor lemegy a felesleg rólad, tónusosabb lesz a tested. És ezzel párhuzamban egyébként egy kis edzés sem ártana, legalább saját testsúllyal ha konditerembe nem is akarsz járni, hogy amikor ledobod azt a kis pluszt,szép tónusos alakod legyen, ugyanis a test alakját az izmok adják. (És tudom te nem akarsz kigyúrt izmos lenni, de nem is leszel az ha nem táplálkozol úgy, hogy meglegyen rá a lehetőséged, főleg egy diéta alatt nem, amikor nincs meg a szervezetednek a megfelelő tápanyagmennyiség ahhoz hogy növekedni tudjon)

Remélem tudtam segíteni, ha esetleg szeretnéd hogy írjak neked egy konkrét edés-tervet. vagy étrendet ami segít a célod elérésében írj nyugodtan privátban.....

2014. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!