Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasi edzéstippek?

Hasi edzéstippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos szülés után eléggé megmaradt a pocakom és hát lóg.. Ezt szeretném ledolgozni. Tudnátok nekem olyan gyakorlatokat linkelni ami kimondottan arra jó? Alsó hasra. Köszönöm!

2014. márc. 31. 21:47
 1/5 tkodit ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés, fogyáshoz diétázni kell, egy testrészre kizárólagosan meg nem edzünk. Röviden.
2014. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
http://lmgtfy(pont)com/?q=zs%C3%ADr%C3%A9get%C3%A9s
2014. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első..te vagy fiú vagy vagy nem szültél még. Ezzel leírtam mindent,a válaszod egyenlő a nullával,ezért kár irkálnod.. Nem fog valaki diétázni ha pl 40 kg és a hasán van felesleg..szted az miből diétázzon?! -.-
2014. ápr. 1. 11:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves második,az oldal nem jön be.. :(
2014. ápr. 1. 11:52
 5/5 tkodit ***** válasza:

Igen, fiú vagyok, és ebből kifolyólag nem szültem, viszont a kedves anyukát kiábrándítanám, hogy a biológia törvényszerűségei rá is pont ugyanannyira vonatkoznak, mint másokra.


Ha valahol zsíros vagy, és ezt meg szeretnéd szüntetni, akkor ahhoz diétázni kell. Pont. Nincs helyi zsírégetés, nem is volt soha, a felülésektől a te "pocakod" ugyanúgy megmarad.


Ha edzeni kezdesz, és ennek megfelelően táplálkozol (normális szénhidrátforrások, sok fehérje, jó zsírok, sok zöldség), akkor az alakod javulni fog, méghozzá a kalóriabeviteltől függően: ha a kalóriamérleg negatív, akkor fogysz, ha pozitív, akkor izmosodsz. Ez persze így végletekig leegyszerűsített, de a lényeg benne van.

2014. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!