Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lenne pár kérdésem íjászattal...

Lenne pár kérdésem íjászattal kapcsolatban. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
20 Évesen van értelme elkezdeni?6évig jártam sportlövészetre. milyen íjat ajánlotok? tradicionális ?reflex?csigás?ezekkel lehet vadászni is? mennyibe kerül egy használható,jó ij ? nyílvesszők?tegez?húr? Bocsánat a sok kérdésért. a válaszokat elöre is köszönöm:)

2014. ápr. 1. 04:49
 1/3 vakondegér válasza:
és még annyit hogy hol oktatnak? Ez engem is érdekel már régóta.
2014. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 singes válasza:

én 29 évesen kezdtem el a nulláról. ismerős majd' 40 volt. sosem késő, de szerintem az olimpiáról már lekéstem. :(

én a tradist szeretem, de kérdés, hogy mit szeretnél: lőni mint őseink, vadászni, olimpiára menni, maximális távról is célba találni, ...

másik kérdés az összeg. a tradis kb. 30-35 körül már jó van, csigás 100 fölött van normális, reflex a kettő között. vessző függ az íjtól. tegezt te is készíthetsz, vagy vehetsz. ideg van az íjhoz, külön is lehet venni. oktatni pedig szerencsére sok helyen oktatják. javaslom a misz.hu oldalt a részletek miatt.

2014. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod:) hát vadászni semmi keppen nem szeretnek. Imádom az állatokat. Olimpia kizarva , szoval lőni "mint őseink"
2014. jún. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!