Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kihez fordulhatok? A kérdés...

Kihez fordulhatok? A kérdés lentebb

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 13:41
 1/4 A kérdező kommentje:
A kisfiam akinek könnyitett testnevelés javasolt futás ugrálás nem javasolt (részleges felmentést kapott az Ortopéd szakorvostól)mert mind2 sarka feltöredezett ami nagy fájdalommal jár ha fut vagy ugrál rajta.2 hete ugy jött haza h iszonyatos lábfájással mert futatta a tanár annak ellenére h nem javasolt a futás meg a mai napon felmérte felmérőn a távfutást miközben ismételten nem javasolt. Voltam az iskolaorvosnál aki egyben körzetiorvosunk is és mondta h meg van az orvosi papir ezután a tanár felelősége a gyermekem lába tehát ha romlik a gyerekem lábának állapota a tanárt veszik elő,ami jó lenne de én mint anya ezt nem tudom elnézni h a gyerekem szenved.
2014. ápr. 2. 13:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj az igazgatóhoz az orvosi papírral.
2014. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szólj apukának, hogy beszélgessen el a tanárbácsival.
2014. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos az igazgatói irodából fúj a szél tehát hiába fordulok az igazgatóhoz semmit nem fogok elérni.

Apuka inkább ne menjen be mert tuti az asztalt ráboritaná ami nem lenne jó ötlet.

2014. ápr. 2. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!