Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy lovaglásnál...

Mit tegyek hogy lovaglásnál ne ferdüljek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy (hatalmas)problémám. Lovaglásnál ferde vagyok, ezt az edző mindig mondja is, de én egyszerűen nem érzem. És csak bal kézen, befelé. Régebben kisebb koromban is ferde voltam egy kicsit balra, de mit tehetnék hogy ki tudjam javítani ezt a hibám? Emiatt nagyon letudok majd maradni, szeretném minél hamarabb orvosolni ezt a problémát....:( Esetleg másnak is van ilyen gondja? Vagy csak nála alakult ki ez?

15/L

Debrecen



2014. ápr. 2. 16:46
 1/1 anonim válasza:
100%
Igen nálam is mindig ez van csak én mindig előre dőlök főleg ügetésben és vágtában, de amúgy én ha új lovon ülök akkor az elején izgulok és akkor szép a tartásom de mondjuk ahogyan kezdek megnyugodni akkor görnyedek össze és dőlök előre, de ha megugrik a ló akkor is rögtön előre dőlök sajnos :( (MINÉL BIZONYTALANABB VAGY/JOBBAN IZGULSZ ANNÁL JOBB A TARTÁSOD MERT AKARATLANUL DE ODAFIGYELSZRÁ ÉS KIHÚZOD MAGAD)
2014. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!