Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok nyári katonai kiképző...

Máté1997 kérdése:

Tudtok nyári katonai kiképző táborokat fiataloknak? De ilyen keményebbre gondolok nem erre az airsofttal lövöldözősre.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és gondoltam nyáron mennék valami katonai táborszerűbe.. ahol némi fegyelmet és akaraterőt tudnék tanulni, plusz sok mozgás is volna.

2013. dec. 25. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
hiába vonz a call of duty, meg a medal of honor, azért a valóságban nem olyan lesz, mint a játékban:)
2013. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Lépj ki a számítogépes játékaidbók és próbálj valami értelmes dolgot kezdeni szánalmas életeddel.
2013. dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 aikiboxer ***** válasza:
Airsofttal lövöldözősre én is mennék, hol van olyan? :)
2013. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az életem nem szánalmas és nem értem, hogy egy keményebb fizikai munkát követelő táborhoz, hogyan jön a számítógépes lövöldözés.. o.O

régen kéziztem, úsztam, teniszeztem.. most nyáron pedig szeretnék táborba menni.. ezért volnék szánalmas?

2013. dec. 26. 17:00
 5/9 A kérdező kommentje:
amúgy ilyen airsoftortól hallottam hogy valahol a balatonnál van nyáron.. de nem tudok pontosabbat
2013. dec. 26. 17:02
 6/9 anonim válasza:
Az airsoftos éngem is érdekel, hánytól hány éves korig lehet menni?
2013. dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem tudok semmit airsoftról, de keresőbe beírjátok, hogy airsoft nyári tábor biztos jön ki rá valami
2013. dec. 27. 17:07
 8/9 anonim ***** válasza:
A közszolgálati egyetem HHK kara ( katonai ) szokott szervezni vmi ilyesmi tábort rendes honvédségi keretek között. Ha érdekel nézz utánna, én nem vágom ezeket, elég sok ilyen "táborba" visznek minket az évebe :DD
2014. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megnézem :D
2014. jan. 4. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!