Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha futni akarok de nem fogyni...

Ha futni akarok de nem fogyni szertném vele akkor tömegnövelő étrend kell?

Figyelt kérdés

helo

15/F vagyok és azért szertnék futni hogy jobb legyen a verkeringésem, légzésem (meg mindta az orvosom hogy jó tüdöm van) most is kitartó vagyok de akkor mégjobban az lennék...

tudom hogy izmot nem lehet felszedni vele, meg szeretném tartani a mostani súlyom 70 kg akkor tömegnövelő étrend kell?

tudom hogy egy mondatba írtam:D

köszi a válaszokat



2014. ápr. 3. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Anaerob módon fuss, azaz olyan tempóval, hogy már be tudj beszélni normálisan, csak úgy, ha kapkodod a levegőt. Így viszonylag alacsony a zsírégetés intenzitása, a keringést viszont jobban hajtja a nagyobb terhelés miatt.
2014. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tkodit ***** válasza:
Kajálj tisztán, és annyi ch-t egyél, hogy ne nőjön a súlyod, és voálá. (15 éves fiúként kitűzni, hogy ne nőjön a súlyod egy kretén ötlet, de te tudod.) Hogy ezt te minek hívod, az a te dolgod, de mivel nincs kalóriatöbblet, ezért nem igazán nevezném tömegnövelő étrendnek.
2014. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!