Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Be van duranva a hasam és a...

Be van duranva a hasam és a melkasom izmai is úgy fáj már aludni se bírok, prüszköléskor is úgy fáj mintha szétszakadnék. Mit tegyek a fájdalom csökkentésére mit lehetne szedni milyen gyógyszert hogy elmúljon hamarabb vagy ne fáljon enyire?

Figyelt kérdés
mit lehetne,

#gyógyszer esetleg #fáj naon
2014. ápr. 5. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit csináltál magaddal, de hogy lehet megedzeni egy izmot hogy aludni ne bírj mellette?

Algoflex m-et pl

2014. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Nekem a lábam fájt egyszer annyira, hogy lépcsőn alig bírtam menni, meg a hasam, hogy nevetni, köhögni nem tudtam. Lány vagyok. Semmi extrát nem csináltam, csak az első edzésen a kondi teremben az edző nem jól mérte be a képességeimet. Minden gond nélkül megcsináltam, csak utána 2 (!) nappal jött a fekete leves :)


Meleg fürdő, kis úszás, szauna, minden, ami vérbőséget okoz, de nem drasztikus. Ha nagyon nem bírod, akkor Aspirin, Kalmopiryn, de szerintem ez felesleges. Én szeretem, ha izomlázam van :)


Elmúlni nem fog előbb. És sok egyél egészségesen, hogy regenerálódjon a szervezeted.

2014. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ShapeShifter ***** válasza:
nekem ilyen akkor volt, mikor elkezdtem edzeni. 2-3 hét után megkeményedik az ember, elmúlik.
2014. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!