Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hamarosan lesz egy simsonom...

Anonymus1986 kérdése:

Hamarosan lesz egy simsonom és fel fogom tuningolni az erejét olyan 90ccm-re, milyen erősítés kell a motoromra, miket kell erősíteni benne, és milyen áttételezést ajánlotok 5-ös sebbességes váltóhoz?

Figyelt kérdés

A motor egy tirisztoros simson lesz ami 90-80 ccm-re akarok tuningolni és kételkedek hogy melyik váltót vegyem meg hozzá,mert van az anzo motorosboltba 24/32-es az rövid nekem azzal lehet menni gyáriasan alacsony fogyasztással 65km/h-át, de nekem sebesség kell és el akarom érni vele a 90km/h utazósebességet és megtartani azt.Mit is kell a simsonon itt átalakítani csak azt nem tudomo ,tehát a dugattyút és azt ami pörgeti azt kell erősebbre cserélni,ezt kérdezném,mert nem tudom.

De van például24/32-es 25/31-es de van 26/30-as is ,de van extra hosszú 27/29-es, ez eléggé az.melyiket ajánlod mint áttételt a 4 lehetőség közül mert én is így akarok menni mint ez a srác videón: https://www.youtube.com/watch?v=HOEdYGkr7mI

Ez szerintem hosszú áttételezéssel megy.Tudom hogy kell erő hogy kipörgesse de mégis kipróbálnám a leghosszabbat.Tudom hogy 4-es sebességben is van hosszú de nekem 5-ös sebesség kell.írj csá



2014. ápr. 8. 21:03
 1/1 anonim válasza:
Talán venni egy 125-ös motort. És nem elbaszni egy blokkot amit alapjában véve 50 cm3-ra fejlesztettek ki. 60-70 cm3-r felfúrni még hagyján. De hogy 80-90-re. Szerintem felejtsd el. Azt meg ne hogy hidd hogy olyan könnyen meg is lehet ezeket valósítani:D Oké nem is nehéz, főleg ha tudod hol kell keresni, de egy simson maradjon csak 50 cm3. 90cm3-at még a leghülyébb rendőr is észre vesz hogy az nem 50cm3. Főleg ha 90-el repesztel. Ha meg van nagyobb jogsi, minek a simson?
2014. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!