Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a táv amit, ha...

Ádel3000 kérdése:

Melyik az a táv amit, ha megfutok egy, vagy két naponta nem számít még túlzásnak? 15/F

Figyelt kérdés
Gondolok én itt rendes távfutásra, úgy tudom, hogy bizonyos táv után már egészségtelen.

2014. ápr. 12. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az, ha elég edzett vagy és megfelelő táplálkozás kíséri.
2014. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egy héten kétszer futok kb 10 km-t, és kétszer hosszabb távokat (20-30 km), és ez így hosszú évek óta nagyon bevált. Szerintem minden nap nem érdemes futni, kell egy-egy pihenőnap. De egymást követő napokon lehet. Én 10-12 km-t minden további nélkül futok egymást követő napokon is.


Szerintem próbálgasd ki, és érezni fogod, hogy neked mi felel meg. Nem biztos, hogy az én tapasztalatom neked megfelel, mert teljesen más korosztály vagyunk, de talán kiindulópontként tudod hasznosítani.

2014. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!