Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék Debrecenben szerezn...

Hol tudnék Debrecenben szerezni olcsón egy sportorvosi engedélyt, és mennyiért?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:

bűncselekmény elkövetésére ne buzdítsál senkit se.

mert aki megvesztegetésben részt vesz, az bűnt követ el, még akkor is, ha ajánl konkrét személyt, mert bűnrészesség.

menjél el normálisan sportorvoshoz, és ha egészséges vagy, majd kiállít egy papírt, de ha nem, akkor meg nem akarja hogy tönkretedd az egészséged.

ne sumákoljá!!!!!

2014. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy sportorvost keresek, de abból is az olcsót. :)
2014. ápr. 15. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

mekkora egy paraszt ez az első :) én akárhogy olvasom, nem tudom kivenni a kérdésből azt amit bele látott :XD


nos kérlek, Debrecenben a létező legegyszerűbb engedélyt szerezni (teljesen hivatalosan!). Elmész az OSEI rendelőjébe, ott egy matuzsálemi korú asszonyka, akinek nagyjából fogalma sincs semmiről, aranyosan mosolyogsz és lepecsételi neked. 2000,- Ft de sokszor még ezt se kérik.


Legrosszabb esetben elküld max 1 vagy 2 szakrendelésre negatív igazolásért, de ennyi (ez sportágfüggő).

Mihez kellene? és egyesületi tag vagy vagy csak úgy?

2014. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Küzdősporthoz kellene, kempo tag vagyok. Eddig az edzőm rendezte a dolgot az egész csapatnak egyszerre, így volt rendesen kedvezmény. De most nem tudtam jelen lenni, amikor a többiek csinálták, mert itt sulizok Debrecenben. Ezért nem tudom, hogy mi, hol, merre. :)
2014. ápr. 15. 12:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Az osei oldalán azt írja, hogy még az alap szűrővizsgálat is 50 000 :S .
2014. ápr. 15. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
de neked nem szűrővizsgálat kell, hanem sportorvosi engedély.
2014. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

50000????

az hülyeség


2000,- Ft és kész. ha küzdősportos vagy, sztem nem kér sok mindent, csinál egy EKG-t, megkérdezi van-e bajod, és nyomja a pecsétet. természetesen nincs semmi bajod és ennyi. küzdősöknél mondjuk ha nagyon szőrözős kedvében van, akkor esetleg neurológiai negatív igazolást kér, de erre is kicsi az esély.


szűrővizsgálat csak elvileg van, na meg papírra is beír párat, a gyakorlatban nincs semmi, nehogy már vki elhiggye h majd neki áll ott szívUH-t meg fene tudja mit csinálni. az csak a tv szerint van :D

nem érdemes csalni ezzel, mert egy nagy lóf az egész, kérj időpontot, vidd a papírod és 3 nap múlva meg is van max.

2014. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha amatőrnek minősülsz és ottani lakos vagy, akkor 2000,- Ft a fix díja, ha területen kívüli, akkor 5600,- Ft. ha meg profi, akkor 10600,- Ft, de akkor se kérnek több dolgot. lényeg h legyen nálad a versenyengedélyes papír meg úgy nagyjából legyen sportoló kinézeted aztán nyomja.
2014. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!