Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futás alakformáló? Mennyire...

A futás alakformáló? Mennyire ciki reggel ötkor Debrecenben futni? Betonon tönkremegy a térd?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehol nem ciki futni. Én Budapesten a forgalom kellős közepén futkosok (mármint ez nem azt jelenti, hogy berohanok az autók közé és autónak képzelem magam).


Esetleg szívás, mert reggel még hidegebbek az izmok, ízületek, ilyesmik. Ne add rá egyből a kakaót, adj nekik pár percet, míg bemelegszenek. Plusz a reggeli futáshoz nehezebb megoldani a szénhidrátbevitelt normálisan.


Igen, betonon, aszfalton, ilyesmiken tönkremegy hosszútávon, de én is azon futom a futásaim egy részét (amíg elérem azt a részt, ahol már puhább a talaj). Nem arra kell gondolni, hogy ezt egyből fogod érezni. Ez egy hosszabb lefutású dolog. Ha teheted, akkor próbálj meg erdei utakon, rekortánon, vagy valami hasonlón futni.

2014. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Futni sehol sem ciki, jól írja az első. :)


Képzeld el, hogy látsz egy futót. Megnézed? Meg hát, valaki fut. A következő pillanatban pedig el is felejtetted, hogy láttad. Senki sem fog emlékezni rád, szóval csináld csak nyugodtan.

2014. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha aszfalton futsz akkor szerintem ruházz be egy jó minőségű futócipőre ami sajnos marha drága de sokaktól hallottam hogy érdemes ha valaki komolyan gondolja a futást nem pedig csak lemegy kétszer és többet sem.
2014. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!