Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik olyan egyáltalán...

Létezik olyan egyáltalán olyan sport, ami nem veszi igénybe a térdet?

Figyelt kérdés

Életem a sport, és a mozgás. Egész kicsi korom óta mindig csináltam valamit. Komolyabban a lovaglással és a kézilabdával foglalkoztam eddig, 12 és 8 éve űzöm őket. Viszont! Volt egy elég komoly térdsérülésem (szalagszakadások, porctörés stb, amit eltudsz képzelni, csoda, hogy egyben van), meg is műtöttek, ha felépültem nagyon szeretnék valamit csinálni, viszont ezek mind2 NAGYON igénybe veszik és terhelik...

Gondolkoztam rajta de nem nagyon jutott eszembe semmilyen sport, ti tudtok esetleg ajánlani valamit? Úszást ne mondjatok, azt sem tudom csinálni sajnos, pedig szeretek úszni...



2014. ápr. 16. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Jóga
2014. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SSanchez ***** válasza:
51%
Sakk, ha jól tudom az is sport.
2014. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na jó..


Milyen állapotban van a lábad? Tudjuk hogy az ember 2 lábon jár, minden mozgáshoz kellenek a lábak, a sportok pedig mozgást jelentenek.


Kivéve amikor nem. Ha valaki nem tudja használni a lábát (vagy nincs is neki) akkor nem használja. Sok mindent lehet csinálni lábak nélkül is, de mondjuk szükség lehet hozzá egy kerekesszékre. Jóga gyakorlatok, taichi és kosárlabda is lehet lábak nélkül.


De nem lehet helyrehozni a térdedet, hogy mégis tudd használni?

2014. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

én ezekre tudok gondolni de nem biztos hogy mind jó:

íjászkodás, sportlövés, golf, evezős sportok, és ha ezek nem jók akkor konditeremben felsőtestre edzés

2014. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

testépítés,a felük úgy sem edz lábra.

street workout,szintén kevesen lábaznak.

szkander.

2014. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy 18 éves lány vagyok. Hát elméletileg minden rendben ment a műtét alatt, gyakorlatilag szétcibálta az idegeket és nem érzem a térdem ha nyomkodom vagy, ha hozzáérnek, azt viszont igen, hogy nagyon fáj még belül...

Az evezés tetszene, de arra nincs lehetőségem itt sajnos.

Remélem azért majd rendbe jövök, még elég fiatal vagyok...

Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 18. 03:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Box.
2014. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!