Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon meghúztam...

Mit tegyek? Nagyon meghúztam magam.11/L

Figyelt kérdés
Szóval táncolni járok és az egyik óra előtt unatkoztam ezért nyújtottam ,lementem spárgába 3x és meghúztam a lábam ez vagy úgy 3 hete volt és még mindig fáj.4 hét múlva lesz egy tánc show a tánc iskolával és a csoportomban mindenki megtudja csinálni a spárgát és a tánc végén le kell menünk spárgába,de félek hogy én nem tudok majd le menni ,ja és még az a gubanc hogy freestylet tanulok ezért egy csomó olyan mozdulat van benne amitől mégjoban meghúzhatom magam :(

2014. ápr. 17. 02:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most mindenképp pihentesd legalább két hétig azaz ne táncolj, de legalábbis ne emeled a lábad vízszintesnél magasabbra. Nekem volt olyan húzódás ami elmúlt két hét alatt bár akkor eléggé fájt az elején. Most volt illetve van egy kisebb szakadásom, kb 5 hónapja :) de ez nem fáj annyira már edzeni is tudok vele neked viszont szerintem még pihentetned kéne.

Én amúgy így szoktam nyújtani: 15-20 perc bemelegítés ugrókötéllel, hogy rendesen bemelegedjen a láb. Utána 40 percig nyújtok kb főleg a csípőm a combom meg a vádlim, van mindenféle jó pozíció viszont egyikbe se szabad hirtelen belemenni meg rugózni mert megsérülsz.

Én a helyedben ezt megbeszélném a tánctanárral, az ilyet nem szabad erőltetni mert komolyan megsérülhetsz.

2014. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kovpet ***** válasza:
100%

Kened valamivel? Az sokat segíthet.

És amíg nem vagy jól, tényleg ne erőltesd, mert csak a baj lesz belőle, ráadásul lassabban gyógyul úgy.

2014. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi ,nem kenem de apukámnak van ilyen kenőcse ami fájdalom csílapító
2014. ápr. 17. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!