Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szedek ilyet, el fog tűnni...

Ha szedek ilyet, el fog tűnni a mellem?

Figyelt kérdés

Fitness modell szeretnék lenni és kicsit szeretnék rásegíteni a dolgokra. Ha ilyeneket szedek akkor lefogom fogyni a melleimet?


[link]


[link]



2014. ápr. 18. 19:18
1 2 3 4
 11/31 Andi80018 ***** válasza:
100%

Haha, ezt mondják a kis mellű nők! Igen, fel tudod pakolni, ami nagyjából mutat is valamit, amíg rajtad van

, utána meg kiderül, hogy csak egy szunyogcsípés! Egy nagyobb mell mindig jobb, mint egy kicsi, akárki akármit is mondjon.

A zsírveszteségtől fog lemenni a melled, kérdés, mekkora marad, és megéri e megcsináltatni a modellkedés kedvéért.

2014. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Osynho ***** válasza:
A hölgyek küldhetnek képet, ha már így szóba került a dolog! :D
2014. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Andi80018 ***** válasza:
Hát figyu, nekem 85/c van, plusz egy push up melltartó, az elég jó szokott lenni. Nem annyira nagy, egyáltalán nem zavar futás közben, szóval ez bukó a kismellű hölgynek, hiába lobbizik itt.
2014. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Előbb rossz helyre írtam. Szóval nekem volt képem Andiról és rendben van minden nála.:-)
2014. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Andi80018 ***** válasza:
Köszi a managmentet! Na ugye, mennyivel jobb egy nagyobb? :-)
2014. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony. :-)
2014. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Andi80018 ***** válasza:
Nna, akkor téma lezárva, örülök, hogy ezt(is) megbeszélhettem veled! :-)
2014. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
nem strong woman kategóriában versenyeznék hanem csak bikini fitness, azoknak nem szabad túl izmosnak lenniük csak spotrosnak pl izmos kerek fenék, kockahas is kell csak nem olyan szinten
2014. ápr. 19. 12:20
 19/31 anonim ***** válasza:
a kockahashoz is viszonylag alacsony testzsír kell, tehát mellből is fog lemenni.
2014. ápr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Osynho ***** válasza:

Kérdező: olvass sokat a témában, ha tényleg komolyan gondolod. Ez az alapja bárminek. Sajnos látszik, hogy nem sok tudásod van a test működéséről, stb.


A fitness kategóriához is grammra belőtt étrend és kőkemény edzések kellenek, rengeteg küzdés, lemondás, fájdalom. Nem jön könnyen az eredmény. és nem leszel hirtelen "túl izmos". Ez a nők vesszőparipája. Mintha egy súlyzó megérintésétől gorilla méretűvé változnának.Nézd meg Nagy Betti egy-két videóját, beszél a felkészüléséről. Ő egy jó példa szerintem.


Kox nélkül soha se leszel izmos. Még úgy átlagos szemmel sem. Mert nő vagy. A felsőbb kategóriákban súlyos cuccozás folyik, azok a nők más szinten nyomják, nem l karnitint keresnek... ;-)

2014. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!