Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme súlyokkal futni?

Van értelme súlyokkal futni?

Figyelt kérdés

A kezemben 2,5-2,5 kg-os súlyokkal futnék, ha mindig így futok akkor később súlyok nélkül többet bírok futni(vagy gyorsabban?), mintha súlyok nélküli futással készültem volna fel?


(tudom, hogy a napokban volt ehhez hasonló kérdés, de azt nem én kérdeztem)



A Naruto-ban Rock Lee lábain voltak lábsúlyok és nagyon gyors volt, amikor levette őket akkor meg még gyorsabb. A Dragon Ball-ban is terheléssel (páncélt húztak) edzettek.


2014. ápr. 19. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

"A Naruto-ban Rock Lee lábain voltak lábsúlyok és nagyon gyors volt, amikor levette őket akkor meg még gyorsabb. A Dragon Ball-ban is terheléssel (páncélt húztak) edzettek."


Anyám borogass!


Remélem ez a mai napi trollkodásod.És most már több marhaságot nem kérdezel.


Lehet hogy használtat egy két edző még a tanítványaival bokasúlyt!!! , ismétlem bokasúlyt, és nem kézisúlyzót, de ez már rég nem divat.

Rájöttek hogy nem ettől lesznek gyorsabbak, hanem egyes vegyészeti termékektől, amiket még a dragon ball-os ismerőseid is megirigyelnének!

2014. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem troll kérdés, tényleg azt a látszatot keltik, hogy úgy nagyobb erőre tehetünk szert.

Köszönöm a választ, akkor ezt a módszert nem alkalmazom. :)

2014. ápr. 19. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A dragon ballban ha eleget edzettek, akkor energianyalábokat is tudtak lőni a kezükből, innentől remélem tisztáztuk a realitását. Súlyokkal szerintem ne fuss, ha kedves a térded számodra, nem ettől leszel menőbb.
2014. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Death Note-ba meg ha beírod egy ember nevét, akkor meghal. Láttam az e-bayen Death Note-ot, szerinted működni fog?


Ha súllyal akarsz futni, akkor max súlymellénnyel tedd.

2014. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!