Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Orrfolyás ellen mit tegyek...

Orrfolyás ellen mit tegyek ökölvívásban?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem, hogyha kifújom edzés előtt az orrom, de ettől függetlenül edzés közben folyik, és sparringra kerülne sor, fogvédővel, nem tudok levegőzni, mert számon fogvédő miatt nem tudok levegőt venni, orromon, megha fújnám ki a levegőt, mint azt, ahogy minden ütéskor/elhajoláskor meg mindig kell, egyszerűen kifújnám az orromból a cuccost az arcomra...Mit tudok csinálni?

2014. ápr. 19. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne bokszolj náthásan! :)
2014. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pretty_Fighter ***** válasza:

Hát az probléma,ha nem tudsz a fogvédő miatt levegőzni.Azt oldd meg!

Egyébként ez ilyen.Akkor cuccos lesz az arcod:)

2014. ápr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orrsprayyel próbálkozz. Nincs rá írva, hogy csak betegség közben alkalmazható. Ilyen esetekben is jól jöhet. Egyébként meg amennyire tudod szívd vissza, inkább befele folyjon, mint kifele.
2014. ápr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem vagyok náthás, de orrspray-el még nem próbálkoztam...Őszinte legyek nem is gondoltam rá.:) Köszönöm a válaszokat
2014. ápr. 20. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!