Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni íjkészítés?

Otthoni íjkészítés?

Figyelt kérdés
Még sosem próbáltam ki még íjat Használni sem, de most szeretnék magamnak csinálni. Most jött a kedv, lehet hülyeség, de -ha lehet- nem lehurrogást, hanem tanácsokat kérek. Köszönöm előre is!

2014. ápr. 20. 16:18
 1/3 anonim válasza:

lehurrogást tőlem nem kapsz :)

és nem, nem hülyeség. én 16 éves koromban kezdtem az íjászatot. viszont házilag készíteni nem tudnál...


Legfeljebb egy olyant, hogy egy fűzfáról levágsz egy vastagabb ágat, majd madzaggal vagy esetleg dróttal összekötöd a két végét. De ez annyit is tartana...


Tanácsosabb vagy ellátogatni egy íjász szakűzletbe,vagy felkeresni egy íjkészítő mestert. én készíttettem egy íjat (magyar tradicionális), amit egyáltalán nem bántam meg.

(45.000 Ft)


készítőket pedig találsz például a neten; és hívj fel egyet, ha nem is készíttetni, de legalább tanácskérés okáért :)

2014. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2014. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz körül a szip.hu fórumán. Ideget érdemes szakboltból venni, mert azt macerás otthon kivitelezni és nem is túl drága.
2014. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!