Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmosodni szeretnék, de nem...

Izmosodni szeretnék, de nem tudom hogy kezdjek hozzá?!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,160 cm és 44 kg,szóval vékony. Épp ezért szeretném kicsit izmosítani a testem,mert 2 éve abbahagytam a kézilabdát. Milyen gyakorlatokat csináljak,hogy ne fogyjak,csak izmosodjak?
2009. dec. 22. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is olvass sokat a testépítésről! Nem szabad tudatlanul belekezdeni mert nem lesz jó eredménye. Először én is ezt csináltam és túledzettem magam. Később egy kis szünet után személyi edzővel újra belekezdtem.

Ezt az oldalt csekkold:


[link]

2009. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokat kell enned hogy izmosodni tudj. Naponta legalább 5-6* de akár többször is ehetsz kisebb adagokban. Az előző linkelt oldalon vannak kalkulátorok. Naponta testsúlykilogrammonként 2g fehérje és 4-5g szénhidrát kell tömegnöveléshez.
2009. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt,hogy lány vagyok!:D
2009. dec. 24. 00:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Írtam Neked privát mailt, nézd meg, kérlek, ha még nem tetted!
2010. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem vegyél magadnak egy sújzó készletet és egyre nagyobb tömegekkel csinálj gyakorlatokat!!!
2010. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az biztos hogy izomépitéshez evés kell. Föleg protein.

Elöször hozzákezdhetsz a futáshoz is. Kezdj 30 perc futással. Vagy csinálj naponta felÜlést, 200 naponta, fekvötámasz.

De amint mondtam nagyon fontos az evés!!!! Nagyon vékony vagy. Ha nem eszel akkor nem tudsz mibÖl izmot épiteni.

Bizz benem! Sportörült vagyok. :D

2010. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
200 felülés! Nem fekvötámasz. :D:D haha
2010. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el kondiba, abból jösz ki legolcsóbban és megéri hidd el.

Ne az legyen a lényeg hogy sokat egyél. Inkább az hogy magas fehérje és szénhidrát bevitel legyen.

[link] Itt vannak étrendek

Ha innen egyiket betartod akkor izmosodni fogsz hidd el.

Vehetsz még tápkieg-et is, az is segít.

Amugy kardiozni nem árt egy héten kb 2szer mert akkor legalább nem lesz zsíros az izmod.

2010. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!