Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasamat hogy tudom eltüntetni?

Hasamat hogy tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés

Azt mondják hogy jó az alakom nem vagyok duci kövér

De van egy kis hasam ami nagyon zavar

Hogy tudom eltüntetni??

Zöldsêgeket nem szeretem, köstoltam mindet de egyik se ízlik. Május közepére-végére le kéne adnom

Segítsetek!! 13/L

164cm53kg



2014. ápr. 22. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
uzöldségeket nem szeretem hozzáállással kezd el szokni a hasad mert lesz még nagyobb is...
2014. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni!

-A legfontosabb: mindennap fél óra intenzív mozgás kell, de utána ne egyél többet, mint egyébként! A cél az, hogy alaposan izzadj meg. Ilyen sport lehet: pl. túrázás, biciklizés, esetleg kocogás.

-Egyél kevesebb tejterméket, azaz mondjuk csak maximum joghurtot egyél, vagy túrót!

-Ne egyél alvás előtt 2 órával!

-Hagyd el a chipset, a kólát, mekis kajákat, popcornt, üdítőket, táblás csokikat, stb.

Helyettük egyél gyümölcsöket, vagy EGY szelet csokit hetente max 3x, és igyál vizet!

-A súlyodat csak hetente mérd!

2014. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán tehetek róla... Van amelyiktől hányni tudnék annyira rossz

Főzelékben is csak a krumplit z.borsót eszem meg levesben répát..

Viszont a gyümólcsöt imádom

2014. ápr. 22. 12:47
 4/7 A kérdező kommentje:

Másodiknak: köszönöm!

Járok táncolni heti 1x van csak sajnos de itthon is mozgok

Futni nem járhatok asztmás vagyok

2014. ápr. 22. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Régebben én is táncoltam, de szerintem nem túl hatékony, csak maximum akkor, ha már lefogytál, és nem akarsz visszahízni. A youtube-on vannak fitnesz videók, esetleg ha rákeresel Péntek Enikő videóira, és napi szinten megcsinálod őket, akkor elméletileg hatásosak. Mondjuk én nem szoktam ezeket csinálni, (inkább elmegyek kirándulni) de tudok olyanról, akinek ez bevált, és hátha neked is használ :)


18/L

2014. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tkodit ***** válasza:
A heti egy tánc mozgásnak kevés, (az otthoni tornának nevezett bohózatokat inkább ne számoljuk) járj el még valahova sportolni. Kezdd el megszeretni a zöldségeket, és a pékáruk helyett egyél rizst, vagy zabot, vagy kölest, vagy hajdinát, vagy.... A te korodban bőven elég annyira figyelni a kajára, hogy ne egyél cukros dolgokat, és lehetőleg kevés lisztes cuccot.
2014. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendszeres kocogással..
2014. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!