Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mostanában már tudok, eléggé...

Legion kérdése:

Mostanában már tudok, eléggé nehézkesen, de alakul, hogy híd pozícióban másszak, mint a rák. Miért jó ez nekem, ha ezt csinálom?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

A megfelelő jóga gyakorlat a gyomor meridiánját stimulálja.


Az hogy te mászkálsz közben, kedves Legion.. a te bajod :D

2014. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Edzőm mutatta meg,mint gyakorlatot,hogy másszunk.Csajoknak ment,nekem szégyenszemre nem,de most már igen.Amúgy "jógailag" miért jó ez nekem?
2014. ápr. 22. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jógi, guglizz utána. A jóga tele van a hormonrendszert és a szervek működését elősegítő gyakorlatokkal.
2014. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Tulajdonképpen engem az állóképességi része érdekel,meg az erőnövelés,de persze nem árt,ha most kicsit természetgyógyászatilag is továbbfejlesztem magamat.
2014. ápr. 22. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Állóképességed akkor lesz ha lehagyod a sprintereket vagy ha kibírod a 12 menetet boxolókkal O_o


Náluk tovább akkor élsz ha jógázol.. :D

2014. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gerincedet erősíti
2014. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,csak jönnek a válaszok!Utolsó előttinek mondanám,bár a sprintereket nem hagyom le sajna,és a ring közlébe nem sem megyek,azért szoktam futni.Hosszútávban(8 km) rekordom volt 34 12 alatt,akkor voltam 26,férfi,186/80.Most vagyok 27,186/82.Most sajna olyan 37 perc-be biztos beletelne a 8 km.Cooper=3050/12 perc.Szóval egy kicsit jógázom is(már ha a statikus híd az,és centinként megyek le már állásból hídba),és állóképességet is csinálok.
2014. ápr. 22. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Lényeg hogy jógázol, annak nem tudom van-e értelme hogy közben mászol is.


De, még az is lehet hogy van, tudom hogy én sem tudok mindent!!

2014. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!