Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hasamat szeretném eltüntetni...

A hasamat szeretném eltüntetni? Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Kétgyermekes anyuka vagyok, 4 kg-ot fogytam és szinte már csak hasam van, de az olyan, mintha befektettek volna keresztbe egy kilós kenyeret. 170 cm és 60 kg vagyok, 35 éves. Valami itthon végezhető intenzív tornára gondoltam. tudtok ilyen haseltüntetőt?
2014. ápr. 22. 16:06
 1/8 anonim válasza:
0%

Felülésezz sokat.

Nagyon sokat.

2014. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 *Glissade* ***** válasza:
100%
A hasadat ne akard eltüntetni, mert ha kivágják a hasadat, akkor kettő részre fogsz szétesni és meghalsz!!!!
2014. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz elsősorban egy diéta kéne.
2014. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 *Glissade* ***** válasza:
100%

Jaj már nem segít neki senki;)


Szálkásító diétára van szükséged, hogy kalória deficitbe kerülj.

2014. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
diéta + aerob edzés. Mehet persze erősítő edzés is, de helyi zsírégetés nincs, felüléstől nem megy le.
2014. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gliss (: Ez most jó volt, nekem is ez jutott először az eszembe (:
2014. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Diéta? Alig eszem..és sokat dolgozom..és mióta dolgozom, azóta egyfolytában fogyok. Egész életemben sportoltam, 54 kilóval lettem terhes 32 évesen, nem szeretnék újra 60 alá csúszni. Azért köszönöm a segítségeteket. Megpróbálok az étrendemen változtatni. Bár idáig sem szerettem sem a szalonnát, se a fehérkenyeret.
2014. ápr. 23. 07:24
 8/8 anonim ***** válasza:
A szálkásító diéta az nem egyenlő az alig evéssel, nézz utáni mielőtt visszakontrázol. Emelt fehérjebevitel és alacsony ch-t jelent.
2014. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!