Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Május végére sikerülhet?

Május végére sikerülhet?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, sajnos a felsőtestem elég vastag. Amúgy 165 cm/ 58kg vagyok. Május végén koszorúslány leszek, és egy vállatlan ruhám lesz. Már elkezdtem súlyzózni, és egyéb felsőtestre való gyakorlatokat végezni, illetve diétázok is. Szerintetek elérhetem a szép formás felsőtestet májusig, vagy nem lehetséges. Napi 20-30 percet tornát csak erre fordítok, emellett futok is.
2014. ápr. 24. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog összejönni. Válassz inkább másik ruhát.
2014. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha 20-30 nap alatt olyan módon változtathatnál magadon, 30percecske edzésecskével és "valamilyen" diétával, akkor nem kerestem volna meg az elsõ 10 millióm :D
2014. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csökkentsd a szénhidrátot 0-1 gramm/testsúlykg-ra. Amit beviszel, az is legyen összetett szénhidrát, semmi cukor vagy fehér pékárú. Hogy ne halj éhen egyél rengeteg nagyon alacsony szénhidráttartalmú zöldséget, sovány húst, pár evőkanál lenmagolajat, egy-két szem olajos magot. És reménykedj, hogy bírd ilyen alacsony szénhidráton 1 hónapig.
2014. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak a felsőtestre tornázok napi 30 percet, kb napi 1,5 2 órát tornázok, és már már eleje óta ezt csinálom, ezt kifelejtettem. Nem eszem kenyeret, tésztát, sok zöldség, gyümölcs, rengeteg folyadék, és egyenlőre bírom, fogytam két kilót, csak arra vagyok kíváncsi, hogy fog e formálódni a felső testem ennyi edzéstől, vagy növeljem az időt.
2014. ápr. 24. 12:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Március, a vége lemaradt, bocs
2014. ápr. 24. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan ruhát kellett volna választani, ami az alkatodhoz előnyös...
2014. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!