Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárra vagy nyár végére...

Nyárra vagy nyár végére sikerülhet?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok 90 kiló 186 cm.! Szeretnék lefogyni és egyben edzeni magamara, hogy "szexi" pasi legyek!!! szerintetek hány kilótol kezdhetnék el gyúrni! kocka hasat szeretnék, szép izmos testet...mert így szinte a lányok észre se vesznek!! nem muszáj nyáára de a lehető leggyorsabban hogyan csinálhatom meg???

2012. ápr. 14. 22:33
 1/2 anonim válasza:

Hát elősször is nagyon sok múlik azon h mikor és mit eszel :) probálj meg kevesbbet enni (ne koplalj ,csak kevesebbeT!)és minél kevesebb zsírt tartalmazzanak az ételek

kocka has annak lessz csak akinek a hsán nagyon kevés zsír van siznte semmi ! de eddzhecc ráá :)

én fiu vagyok 183 cm , 75-80 kg nekem is van a hasamon zsír azé de már elég régtől hasazok és ha megfeszíttem a hasamt elégszépen látszanak a kockák . LÉNYEG AZ hogy figyelj az étkezésre és EDDZ !soksikert ! :)

2012. ápr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)) és mennyi idő alatt érted el a kockákat???
2012. ápr. 14. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!