Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos illetve...

Mennyire biztonságos illetve mikor biztonságosabb futni menni a kőbányai, Újhegyi úti sporttelepre?

Figyelt kérdés
Fut ott más is? Mik a tapasztalatok? Sok kutyás is jár arra? Van a futók és a kutyások között konfliktus? Aki ott fut, az a telep melyik részén fut? Most költöztem a környékre... de egyenlőre még félek lemenni egyedül. Úgy néz ki, nem lesz futótársam és én leginkább hajnalban 6-7-ig szeretek futni. Tapasztalatok a helyről?
2014. ápr. 24. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


A futás az mindig is tök király volt.


Ugyan adott esetben viktimológiailag bitangpusztulatosan ócska helyzetbe kerülsz futóként, meg egyébként is egy ergya mozgásforma (nőknek, nem tudom Nő vagy-e)


[link]


De.. hát ez a divat. Hajrá.. biztosan tök jól átgondolja minden futó, hogy ő futó akar lenni, mániákusan, mindenáron mert ez aztán megéri a befektetett energiát.

2014. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
... beparáztattál ... nő vagyok.. és őszintén szólva inkább egy kitartó kocogó vagyok mint futó... .. Azért remélem jelentkezik olyan válaszadó is, aki konkrétan arrafelé fut.. esetleg a tó környékén...
2014. ápr. 24. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert hátha megnyugtatnak. De attól még a futás kockázatai valósak lesznek.
2014. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!