Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jason Statham milyen küzdő...

Jason Statham milyen küzdő sportot használ a filmekben?

Figyelt kérdés
És ő amúgy a valóságban is így tud verekedni ? meg láttam az évek során eléggé jól megizmosodott pl a szállító első részében még nem volt annyira izmos a 3adikban meg már eléggé ki volt gyúrva kockahas .. nagy kezek és tök szálkás :D az csak kamu? tehát filmben volta csak olyan vagy valóságban is így néz ki ?
2014. ápr. 25. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs nagy tömeg rajta, pláne a karja nem nagy, 40-nél nem nagyobb. Annyi ,hogy szálkás. Az hogy mennyire tud verekedni nem tudom, de nyilván a filmekben trükkök is vannak, eltúlzott jelenetek, a valóság más.
2014. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a filmes bunyó nem igazi bunyó. a kinézeten személyi edzőkkel dolgoznak.


Amúgy BJJ-t és kickboxot tol.


[link]

2014. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért én nagyon kíváncsi lennék rá élőben is ,hogyan verekszik mert 1ik kedvenc színészem a filmjeit is nagyon bírom :D csak azért voltam rá kíváncsi ..
2014. ápr. 25. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!