Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Narancsbőrre Flabélos, Power...

Narancsbőrre Flabélos, Power Plate vagy x-body jobb?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem sajnos. Normális étrend + kemény súlyzós és aerob edzések kellenek. Nem kötözködésből írtam, hanem ez az igazság.
2014. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gyanús neked miért van rengeteg narancsbőrös vagy elhízott ember ha 20 perc razassal megszabadulhatnanak tole?
2014. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sokaktól hallottam, h jó a flabélos és a power plate is (még nem próbáltam egyiket sem)... én heti 5ször edzettem, súlyzós ill aerob edzéseket csináltam, ilyen téren azonban nem jött eredmény... a narancsbőröm nem vészes, ink "kialakuló" fázisban van, azonban ezt szeretném megakadályozni
2014. máj. 3. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem több munkatársnőm jár ilyen gépeket igénybe venni, de ugyanúgy néznek ki, semmit nem javulnak. Viszont nézd meg a fitneszes csajokat, ott nem látsz narancsbőrt.:)
2014. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
heti 3 speedfitness + 2 flabélos, minimum. hétfő szerda péntek SF, kedd csütörtök flabélos. kiegészítésnek kell szauna, vagy infraszauna, és szombatra betennék egy pilatest is.
2014. máj. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!