Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg a Power...

Mennyire éri meg a Power Plate az árát? Tényleg annyira hatásos?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy edzésen és elég fárasztó volt. Egy 8 alkalmas diákbérlet 17.000 Ft, ami nem kevés pénz. Fogyni szeretnék 10 kg-ot körülbelül. (165 cm 67kg) Kangoozom heti 2-3-szor. Nektek vannak pozitív tapasztalataitok a Power Plate-tel vagy hagyjam a fenébe, és mondjam le a következő edzést, mert pénzkidobás? :) Normális véleényeket várok, köszönöm. 17l

2014. márc. 21. 20:10
 1/1 anonim válasza:

SZia! Lehet, hogy már későn érkezik meg a válaszom, és azóta magad is rájöttél a dolgokra :) De mivel elég kevés ezen az oldalon az olyan válaszadók száma, akiknek valamicske TAPASZTALATuk is van, így leírom, ami nekem lejött.

1. Minden olyan edzés, ahol edző is van, aki hajtson, aki nem engedi, hogy leállj, hatásos (főképp, ha picit lusti is vagy)

2. A rezgés jó dolog, és biztosan sok pozitív hatása is van, de én alapvetően azt gondolom, ennyi pénzt nem ér.

3. Ez az edzés azoknak jó, akik nagyon jól állnak anyagilag, nagyon kevés idejük van, és mondjuk nemrég szültek (hiszen a rezgés jót tesz a gátizmoknak).

DE! Napi 1 órája mindenkinek kell, hogy legyen magára. Biciklizés, úszás, futás stb. A Power Plate-n is kell dolgozni!

Ha van otthon lábsúlyunk, súlyzónk, step padunk, gyakorlatilag ha lenyomunk mondjuk egy Rubint Réka edzést minden este/reggel, már többet tettünk magunkért.

Ja, hogy egy havi bérlet árából meg tudunk venni minden eszközt, és utána korlátlanul edzhetünk? Ehhez akarat, kitartás kell!

Tehát a válaszom: nem, nem pénzkidobás, de 17 évesen szerintem van máshová is tenned ennyi pénzt, és valószínűleg van annyi időd is, hogy ne kelljen időspórolás végett ilyen edzést igénybe venned.

2014. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!