Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az airsoftosok jó része miért...

Az airsoftosok jó része miért militaryb (pontpontpont)?

Figyelt kérdés

Én is airsoftozok, DE az ilyen "beszólásoktól" már kivagyok és kezd elmenni a kedvem:

- ... ezt nem tudtad? 100 fekvő!

- Menj ide!

-Csináld ezt!

-Te itt maradsz a játék végéig és arra lőjj!

-Te előremész, lelöveted magad, mi meg elfoglaljuk...!

Stb...

Ez csak kikapcsolódás és a valósághoz semmi köze nincs, tényleg semmi. Én sem dirigálok soha senkinek, nekem se dirigáljon senki, pláne ne nézzen le és flegma módon ócsároljon ha nem táncolok úgy, ahogy ő fütyül mert nem fogok, a legközelebbit tuti kiütöm a fülei közül. A halálom meg az, ha valaki ilyesmit ordít: "PARANCSOT KÉREK URAM!" . Ez csak játék és az ilyen idióták olyan szinten komolyan veszik, hogy az egész JÁTÉK (ami tök jó lenne) átmegy egy szánalmas katonásdit játszó nagyra nőtt élete nincs militaryb..i szánalmas számítógépes játékon felnőtt óvodás "játékába" akik véresen komolyan veszik, és egyre több az ilyen. Ez csak játék, a lényege az, hogy MINDENKI jól érezze magát. Csak nálunk vagy nálatok is egyre több az ilyen?



2014. máj. 3. 21:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem a felszerelésre értem amit mondtam, hanem az emberekre. (Nekem is van saját készítésű ghilie ruhám, "dmr" vagyok, egy nagyon nagyon alap mellényem is van, amibe a pót tárakat, bb-t, rádiót stb teszem.)
2014. máj. 3. 21:11
 2/6 anonim válasza:

El nem fogod hinni, de most elmondok neked valamit. Nagyon sok okból lehet az airsoftot játszani. Ez kizárólag attól függ, ki mennyire akarja komolyan venni, ki mennyire akarja valósághűen csinálni.

Ha pl az ember csak ki akar menni lövöldözni, akkor nyilván nem fogja annyira véresen komolyan venni a dolgot. Ha mondjuk egy csapat azért megy ki, mert nyerni akar, akkor viszont "militarib..." viselkedéssel sokkal több esélyük van, főleg, ha a katonaság másolását jól csinálják. Nem véletlen hogy a legtöbb nemzeti gárda ugyanazon a rendszeren alapul. Vannak, akik kimondottan a real-game-eket szeretik, ahol real-tárakkal játszol, valósághű egyenruhában, és már-már inkább szimulációs gyakorlat, mintsem játék. Pedig azok is kimondottan élvezhetőek. ne úgy tekints az airsoftra, mint egy kötött szabályrendszerű játékra, maga az airsoft mint cselekvés és mint felszerelés is csak ezköz, és rengeteg felhasználási módja van. A te problémádnbak valószínűleg az az alapja, hogy főleg oylan helyekre mentél, ahol a militaris vonulat az erősebb, vagy szimplán nagy volt a rétegek közötti keveredés. Célszerű összeszedni egy hozzád hasonló felfogású emberekből álló csapatot, vagy simán keresni egy már meglévő ilyet, és velük menni játszani, így ki lehet küszöbölni a szimpátiaalapú bajokat.

2014. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem amit mondasz. De az airsoft annyira szimulálja a valóságot, mint a play station-ön a need for speed a valódi versenyeket, magyarul semennyire csak az ilyen emberek nincsenek tisztában ezzel és kemény katonának hiszik magukat, tévesen. Ha most háború lenne, ők lennének az elsők, akik a pince legeldugottabb legsötétebb zugába menekülve magzatpózba kuporodva sírnának az anyjuk után. Játék közbem meg ha pl vállon lövöm őket nem állnak ki mondván, hogy ők még így simán tudnának harcolni így is igazából. Mivel motorozok és ejtőernyőzök, több csontom volt eltörve, mint ahány fogad van, a belső sérülésekről és a halál közeli helyzetről nem is beszélve. Ebből kiindulva ha vállon lőném őket igazából, szintén magzatpózba kuporodva sírnának az anyjuk után. De mivel számítógépes lövöldözős játékokon nőttek fel, kemények, mint a kád széle.

Ja és ők sem azért mennek el "lövöldözni" (játékra) mert muszály, hanem mert ez nekik is szórakozás (a maguk szánalmas módján). A muszály és a szórakozás közt nagy a külömbség.

2014. máj. 9. 10:33
 4/6 A kérdező kommentje:
U.i.: Én is szeretek airsoftozni, mert jó --> kikapcsolódás <--.
2014. máj. 9. 10:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és nincs se számítógépem se okostelefonom. Nem volt és nem is lesz, mert én a valóságban !!!élek!!!
2014. máj. 9. 11:02
 6/6 anonim válasza:
Megint én, tudod, ha nem ismerik be hogy kiestek, akkor az szimpla csalás, már én is találkoztam ilyennel, és amikor beleürítettem utána egy 110es midcapet az arcába kiállt :/ Mindig lesznek keménykedők, de ez ezzel jár. Egyébként szerintem nem nagyon lehet megítélni az alapján az embert, hogy miként játszik. Én is jobban szeretem ha a csapat amiben vagyok szervezett és jól felépített, főleg ha ez egyjó, központilag vezényel taktikával is jár. Sokkal hatékonyabbak tudunk így lenni játék közben. Mivel van mind lőtéri, mind vadászati tapasztalatom, nagyon jól tudom, hogy milyen sérÜlést okoz egy kis, vagy egy nagysebességű lövedék, bár a találatot nem ezért adom be mindig, hanem elsősorban azért, mert az a szabály és ha az embernek van egy kis gerince, akkor nem csal. A találat letagadása nem feltétlenül függ össze a militarys játékstílussal, az szerintem sokkal inkább emberfüggő.
2014. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!