Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 5 edzés (3 súlyzós,2...

Heti 5 edzés (3 súlyzós,2 HIIT) mellé a személyi edzőtől kaptam egy 1100 kalóriás étrendet. Nem túl kevés ez?

Figyelt kérdés

162 cm, 61 kg, 20 éves nő vagyok, ülőmunkát végzek.

Fogyás a cél, el is kezdtem így edzeni + diétázni, de meghalok olyan éhes vagyok, és folyamatosan szédülök, pl mindig mikor felállok ülő helyzetből, pár másodpercig szinte nem is látok, olyan homály van.

Éjjelente arra kelek fel, hogy veszett mód korog a gyomrom.

Én nem értek ilyenekhez, ezért is mentem el egy szakemberhez (?) de most ez így tényleg normális? Ennyi edzés és ennyi kcal kell a fogyáshoz?


2014. máj. 8. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyi kalória kell, hogy heti 0,5-1 kg fogyás legyen. Ha több 1 kilónál, akkor kevés a kaja. Majd látod.
2014. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez őőrülten kevés, bőven anyagcsere alatt vagy, így szétcseszed teljesen a szervezeted! 1100 kalória, az egy vicc. Nem tudom milyen szakember állított neked össze ilyen étrendet, de sürgősen keress másikat.

Persze, szépen le fogsz fogyni vele, viszonylag gyorsan, viszont arra számíts, hogy ha újra elkezdesz normálisna kajálni, az összes kg szépen vissza fog jönni.

2014. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na azt a szemelyi edzot rugd ki amilyen gyorsan csak tudod.
2014. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1600 kcal alatt ne higgy nekik, ennyi az energiaminimum kb!
2014. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!