Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mezítlábas futást szeretném...

Mezítlábas futást szeretném elkezdeni, hova tegyem a cipőm?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy nagyon lassan szabad csak elkezdeni, eleinte 5-10 perc mezítlábas futás csak, és lassan szabad növelni a távot. Viszont ezt én úgy szeretném megoldani hogy otthonról még a megszokott cipőben indulnék el, aztán egy 10-15 perc bemelegítés után kezdenék el lassan mezítláb futni, aztán hazáig megint cipőben, így lassan hozzá tudok szokni. Egyetlen problémám hogy amíg mezítláb futok hova tegyem a cipőmet. Nem szeretnék táskát vinni, mert az csak kényelmetlenné teszi a futást. Valakinek valami ötlete?

2014. máj. 11. 15:12
 1/4 anonim válasza:
Hát vagy otthagyod valahol biztonságos helyen (kocsiban, lezárható szekrényben, ha van valami a környéken stb), vagy mégis viszel egy hátizsákot a cipődnek. Vagy hazateleportálod a cipőket, de ennek van némi technikai korlátja.
2014. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hol futsz.
2014. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erdőben szoktam futni, kb 15 percre van tőlünk. Gondolkoztam hogy otthagyom vmelyik bokor alatt, de mi van ha valaki megtalálja vagy egy vaddisznónak megtetszik? :D
2014. máj. 11. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok, látens, notórius mezítlábas vagy.

Velem is így kezdődött, szívesen levettem volna a cipőmet egy kis lazulás, séta, zöld gyep stb. kedvéért. Ha már levettem, és koszos a talpam, nem veszem vissza, mert hiába húzok zoknit, bebüdösödik. Maradok mezítláb. Cipelem a cipőt kézben. Utálom. Ezért fel se veszem, el se viszem, ha tehetem. Mivel sokat járok kocsival, nálam az lett végül a megoldás, hogy a kocsiban van egy sarum, és egy váltócipőm (sportcipő) is, ha olyan helyzet adódik, de általában azon vagyok, hogy ne adódjon.


Munkahelyem olyan, hogy hét közben persze hordok cipőt: reggel felveszem, de hazafele már lerúgom, és ritkán veszem vissza.

2014. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!