Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon meghíztam combra, Csak...

Nagyon meghíztam combra, Csak a diéta által fogok vékony combokat elérni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ismét olyan 55 körüli combokat szeretnék a magasságomhoz ami 164cm. Szálkás combom volt egy kicsit,de a zsír most belepte és nem látszik eléggé nagy,húsos combom lett ami volt:(

Szeretnék ugye diétázni tehát sok hús,zölsdség,gyümi,tojás ami fogyis és belefér mellette viz!! és heti 5x pedig amihez kedvem van mozgok azért egy óra megvan!!


Ezek által elérhetek durván 3-4 hónap alatt egy 55ös combot??? de tudom nincs helyi fogyás de még is a combom zavar a legjobban a testemen!


2014. máj. 12. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

amiket felsoroltál azok nem fogyis ételek,hanem az ember alapvető táplálék forrásai.

ha rendesen ki van számolva ezek ideális mennyisége és kalória deficitbe is van rakva,akkor lesz fogyis.

és igen,így összehozható ennyi idő alatt,ha rendes edzés is megy mellé.

2014. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze minden megvan hozza köszi:)
2014. máj. 12. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:

valami kimaradt...a kiindulási alap.

mert ha most 90 centis a combod,akkor kevés lesz a 3 hónap,de előbb utóbb elérhető akkor is a fenti módon,csak több idő lesz.

2014. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!