Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 évesen szeretnék elkezdeni...

15 évesen szeretnék elkezdeni íjászkodni de csak hobbiszinten semmiféle oktatóval, lehetséges?

Figyelt kérdés
Hol tudnék egy kb. 0-20000 ft között vásárolni kezdő stabil erős de mégis pontos íjat vásárolni?

#íj #elkezdés #íjászat #íjászkodni #csak hobbiszinten #semmiféle #oktatóval
2014. máj. 12. 21:06
 1/2 singes válasza:

normális tradi íjak 30 körül kezdődnek. plusz alap felszerelés (vesszők, ujjvédő kesztyű, tegez) még kb. 10-15

amúgy netről is sok helyről lehet íjat rendelni, de célszerű személyesen venni, és akkor ki is lehet próbálni a jobb helyeken. vagy konkrétad a te adottságaidhoz is lehet készíttetni, nem sokkal drágább

2014. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én 16 évesen kezdtem íjászkodni. rátaláltam egy íjkészítő mesterre, akit mindenki dicsér. leadtam neki az adataimat, aki hamarosan el is készített nekem egy magyar tradicionális íjat. karbon vesszőket vettem hozzá, tovább bírják, mint a fából készült nyílvesszők. én nem magyarországi vagyok, de forintba átszámolva 45.000 volt az íjam; és még arra a vesszők. de megéri. ha spórolsz, gyengébb minőséget kapsz, amit 1-2 év múlva megbánsz. én immár 5 éve nem bántam meg e döntésemet :)
2014. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!