Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lenne egy pár kérdésem alakfor...

Lenne egy pár kérdésem alakformálással kapcsolatban. Bővebben lent. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egyik kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet az alkart izmosabbá/feszesebbé tenni? 2. A kitörések a feneket is formálják? 3. Ha rendszeresen futok, szobabiciklizek és tornázok az mennyi időn belül látszik meg? Nem vagyok kövér, csak szeretnék még formásabb lenni. Étrendem nincs, viszont minden nap ugyanazt eszem. Reggelire szendvics délben főtt étel délután szendvics és este tonhalas saláta. Tudom ezek nem a legjobbak de emellett is fog valamit érni az edzés? Előre is köszönöm és bocsi ha baromságot kérdeztem, de nem vagyok ebben a témában annyira jártas.

17/L


2014. máj. 15. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
alkarra-függeszkedés,madár bicepsz,csukló emelés,csukló felhúzás,esetleg pecázás előre,hátra.
2014. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!