Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Betfair odds-ok jelentése?

Betfair odds-ok jelentése?

Figyelt kérdés
Ugye vannak itt a piros meg a kék mezőben lévő oddsok. Ha jól értelmezem az angolt akkor a kék az, hogy arra fogadok a piros pedig hogy ellene. Tehát ha a döntetlennél van egy kék odds az azt jelenti hogy annyiszorost kapok ha döntetlen lesz, a piros pedig ha valaki nyer (tehát nem lesz döntetlen). Na ha ez így van akkor én két külön számláról megteszek egy fogadást, és mivel nagyon sok az az eset amikor mind kettő odds 2 felett van és csak két kimenetel lehet ezért tuti nyerek. Tehát pl.: Arsenal v Hull x: kék: 4,6 ; piros: 4,7. Az én logikám mentén akkor ha x lesz akkor ugye 100 ft tét esetén nyerek 460 ft-ot, míg ha nem x lesz akkor 470 ft-ot, tehát mivel összesen 200 ft-ot tettem fel az egyik esetben a profit 260, a másikban 270 ft. Mivel ezt kizártnak tartom, hogy működjön valaki elmondaná, hogy mit is jelentenek pontosan az oddsok, és hogy hol tudok x ellen fogadni (arra hogy nem lesz döntetlen)?

2014. máj. 17. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy tőzsde,ilyen még az Smarkets,a Betdaq, és a Matchbook.Itt nem az iroda ellen játszol,hanem lehet ,hogy éppen ellenem. A logikád nem jó ,amit leírtál,mert nem vagyok hülye a pénzemet szórni.Én fogadok ma este a Fradira.Ez a Back. Te ellenem fogadsz,így az x és a Haladás győzelem a tied..Ha x ellen fogadsz(LAY )akkor nyersz ,ha a fradi ,vagy a Haladás győz.Látod ,hogy több ajánlat is van tehát választhatsz.Magad meghatározhatod az oddsot ,csak legyen aki ellened fogad.Hiába ajánlok én a Fradira 5.00 oddsot ,ha te ezt nem fogadod el.
2014. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!