Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a fegyencedzéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Akik elkezdték, esetleg hosszabb ideig csinálták.

Van rajtam úgy 10 kg fölösleg. Már eddig is sokat fogytam futással, de már valamiért nem használ és izmot is szeretnék. Nem kell olyan sok, kiemelkedő, csak legyen valami. Konditerembe nem szívesen mennék. (Drága, be kéne menni a városba még este, nem passzol az időbeosztásommal és botrányos a menetrend is)

Egy héten hányszor/mennyit csináltatok és mikor látszódott meg először az eredménye. A könyvet nagyjából végigolvastam, csak kíváncsi vagyok a véleményekre. 16/L



2014. máj. 18. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Szia, ha kérhetem írnál egy üzit? Most itt hosszú lenne leírni.
2014. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:

Fogyni rendes étrenddel tudsz, a mozgás csak segít benne.


A fegyencedzés gyakorlatai jók, egy időben (pár hónapig) azzal edzettem, mert nem volt időm terembe járni és alig estem vissza, mikor vissza tudtam menni a terembe ismét.

2014. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!