Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdőként végig lehet csinálni...

Kezdőként végig lehet csinálni az Insanity-t?

Figyelt kérdés
Nem mozgok rendesen, ezen változtatni akarok, és júniustól elkezdeném az Insanity-t, mert látható eredményt szeretnék elérni, és ez igen csak hatásos edzés... mennyire gyilkos az egész? Tapasztalatokat szeretnék, ki hogy bírta, lett-e olyan eredmény, mint a promo videókban, stb?

2014. máj. 19. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Insityől sem fogsz rendesebben mozogni. Csak erősítés, kardio gyakorlatokkal, nem kell azt hinni hogy valami nagy cucc.


Érdemes normális erősítő edzést csinálni, lehet insyt is, nincs vele baj bár nem a legízületbarátabb.


Kezdőként végig lehet csinálni? Igen. Akarat kérdése, lehet fájni fog és nehéz lesz, de meg lehet csinálni.

2014. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én most próbáltam ki a szintfelmérőt először.. háát öcsém nem semmi:D elfáradtunk nagyon tesómmal:) ajánlom:D tökjó:3
2014. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem eloszor kezdj a T25-tel. Azzal rahangolodsz az insanity-re. En 4 honapig csinaltam a T25 es most kezdtem az insanity-t.
2014. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igen végig lehet. Minden akarat kérdése.

Hogy állsz amúgy?

2014. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Három hét óta csinálom az edzést nagyon nagyon kemény, de imádom. Ha egyáltalán nem mozogsz semmit vagy csak nagyon minimálisat akkor ez irtó kemény lesz másnap nem fogsz bírni kikelni az ágyból olyan izomlázad lesz. Előtte jobb egy kicsit rágyúrni; én például két hónapig zumbáztam,futottam,bicikliztem , hogy egy kicsit bírjam a strapát.Az is fontos, hogy ha nagy a súlyfelesleg tehét 10kg-tól felfelé akkor nem ajánlatos (bár láttam külföldi videókat, ahol eléggé nagy túlsúllyal küzdők is végig csinálták. Terhes, szívbeteg, térdproblémás emberek nem végezhetik, mert az ugrálások miatt eléggé kikezdi a lábakat.

Ehhez az edzéshez is kel valami jó kis diéta, mert önmagában ez az edzés kevés lesz.

Három hét után is látom már a változásokat a combomon, vádlimon (sokkal izmosabb, csinosabb vagyok és az állóképességem is százszor jobb mint a torna előtt)

Nagyoon fontos, hogy 60 nap alatt (igazából 63) nem lesz senkinek kocás hasa csak elindul azon az úton, hogy jobb teste legyen az embernek (2-3-szor végig kell csinálnod ha kockás hasat akarsz) Nagyon gyilkos a saját izadságában fürdik az ember annyira kemény

2014. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!