Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen testedzést ajánlotok...

Milyen testedzést ajánlotok kezdőként?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon hanyagoltam a mozgást most azonban ezen változtatni szeretnék. A heti egy úszás már biztos a programok között ez mellé szeretnék még valamit elsősorban amivel hasra és karra tudnék izmosodni és erőnlétileg is jobb formába hozni magam. Konditerembe se kedvem se pénzem járni tehát valami olyasmi kellene ami kivitelezhető minden segédeszköz nélkül. Mit és mennyit javasoltok?

26 vagyok, fiú és jelenleg 86 kiló, 172 centihez.

Fogyni nem szeretnék mert alapvetően csak hasra híztam inkább a hasról fogyni és karra vastagodni.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. máj. 22. 19:59
 1/3 anonim válasza:

nálam is pont ez a helyzet, én is hasra híztam 19/f

98 kg/188 cm. Én naponta vagy kétnaponta szoktam futni kb fél-háromnegyed órát, este pedig 20 fekvő és negyven felülés.

hát ezek vannak, ha otthon akarsz edzeni. de pl. a vállat lehet úgy is formálni hogy ha a sima fekvőtámasz pozícióba elhelyezkedsz, akkor egy zsámolyt (vagy valami hasonlót) teszel a lábad alá.

2014. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Calisthenics.

A saját súlyodat alkalmazva + aerob + rendezett étrenddel gyorsan lefogy


Helyi zsírégetés nincs!

Hiába csinálsz meg negyven felülést meg 20 fekvőt, nekem 12 éves létemre megy az ablaktörlő és kb 50 körüli fekvőt csinálok.


Fogyni nem szeretnél, mert alapvetően csak hasra híztál, csak hasról akarsz fogyni és karra vastagodni.


Ez több sebből is vérzik, először is ellent mondtál magadnak, mert nem akarsz fogyni, de mégis, és csak hasról. Mint mondtam helyi zsírégetés nincs. Egyszerre szálkásítani és izmot növelni naturálban nem lehet. Döntsd el mi szeretnél, izmot növelni vagy zsírt leadni.

2014. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezzel nem teljesen értek egyett. Rengeteg olyan ismerősöm van akik szálkásak, de úgy, hogy az adott területen az összes izomcsoport tisztán kivehető. Persze ez csak befeszítve, de ha nem feszítik be akkor is látszik,hogy izmosak. Ráadásul sokkal szebb mint a tömegnöveléstől szerzett izom. Tény, hogy több súllyal gyorsabb eredményt el lehet érni, de nem érdemes lazsálni. Pl. ha megnézel egy focistát(lásd elég vékonyak, de lábuk szép izmos), ha megnézel egy evezőst, akkor annak a háta tiszta izom.Ha izmos hasat akarsz, akkor a felülés is jó, de nem túl egészséges.Ennél már jobb a lábfelhúzás. Viszont egy kidolgozott hasizomhoz az oldalsó hasizmok is hozzátratoznak.
2014. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!