Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezek tényleg használnak?

Ezek tényleg használnak?

Figyelt kérdés

Bocsi ezt a kérdést már feltettem, csak rossz kategóriában.

Szóval ezek a gyokrlatok használnak?

[link]


És ha igen kb mennyi idő után? (47 kg vagyok és 167-168 cm)


Hogy tudnám jól lenyújtani, mert ami ott van abból csak az utolsó használ valamit?



2014. máj. 24. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha olyat látsz, hogy egy oldal olyat leír, hogy a gyakorlat formál valamit, ott azonnal arra a nagy X-re kell vetődni a jobb felső sarokban (vagy Lap bezárása).
2014. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én egyikre sem mondanám, h szuper gyakorlatok. Bár lehet hiper-szuper gyakorlatod, ha már az alapoknál elbuksz: kaja! figyelj oda mit eszel, aztán tornázz. Én a kitörést, guggolást, lépcsőzést ajánlom
2014. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andi80018 ***** válasza:

Hát ezektől tuti nem lesz jó segged, guggolás, kitörés, nagy súllyal, ezek után, ha alig bírsz menni, már jó vagy. Felhúzások, tolás, széles guggolás, szintén nagy súllyal.

Megnézném, hogy egy kemény lábedzéstől mennyire izzadsz meg és ettől mennyire, és mennyire fáradsz el.

2014. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fáradékony vagyok, de mégis visznek országos futóversenyekre. Én azért ez után is éreztem elég rendesen a fenekem... És hogy tudnám a gyakorlatokat lenyújtani?


(guggolni annyira nem szeretek meg a kitörés se a kedvencem, mert régebben fociztam és a térdem is a bokám szétment)

2014. máj. 24. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!