Mit sportoljak?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta keresgélek és gondolkozok rajta, de nem találtam eddig még semmi olyat, ami megfelelne, pedig nagyon fontos, mert szeretnék elkezdeni sportolni (több okból is).

Olyat szeretnék űzni,

- ami jó móka, érdekes

- amitől fogyok

- ami nem túl drága.

Az sem hátrány, ha ügyesebbé/erősebbé tesz.

Az olyanok, hogy futás, biciklizés, torna, kondizás stb. ki vannak lőve, mert nekem nagyon unalmasak. Rendes sportot szeretnék, edzésekre járni.



2014. máj. 24. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lovaglás, görkori, kosárlabda, kézi labda, táncok. De nem fogunk tudni ajanlani mert nem ismerünk a személyiségedet, ízlésedet. Igy nagyon nehéz. En most futok, pilateszezek, jógàzok dvd-re tornazok.
2014. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a futás és a biciklizés, csak akkor unalmasak, ha te azzá teszed őket... hidd el a kukoricásban versenyfutás a bátyáddal póló nélkül az egyik legszórakoztatóbb dolog a világon, vagy bringával betámadni egy olyan helyet, ahol még azelőtt nem jártál, és a látnivaló miatt menni, nem pedig azért, hogy magad elé bámulva körözz a lábaiddal...


Minden sport unalmas, ha te unalmassá teszed...

2014. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
fogyni meg nem a sporttól fogsz, hanem az étrendedtől.
2014. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A táncot kipróbálnám, de nem az igazi, csak olyan "ha nem találok olyat amit tényleg igazán szeretnék". És nem tudom, hogy fogynék-e tőle.

Második válaszoló:

Igen, az igaz, de a helyen, ahol lakom, nincs semmi szép, és sajnos nincs is lehetőségem, hogy ilyen élvezetessé tehessem a futást vagy biciklizést

A másik állításoddal nem teljesen értek egyet, persze tisztában vagyok azzal, hogy egészségesen kell táplálkozni, de a sport is lényeges. Ráadásul ez a dolog emberfüggő.

2014. máj. 26. 17:13
 5/12 anonim ***** válasza:
hogy lehet a futás unalmas? én egy erdő mellé járok futni és elég sokszor kiugrik egy-egy vadállat a bokorból (múltkor épp egy vaddisznó) , na akkor az adrenalin szintem az egekben van és olyan időket futok, hogy utána csak nézek :D a bicaj meg huhhh, kimész terepre, és jönnek a szúnyogok, legyek, tááámadnak, neked meg vagy le kell őket nyelned vagy megpróbálni kikerülni. Az olyan buliii :D én imádom.
2014. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem változott a véleményem, számomra unalmas, semmiféle kaland nem történik velem közben. :D

Azóta sem jutottam semmire.

2014. jún. 29. 13:45
 7/12 anonim válasza:

A lovaglást és a rögbit ajánlom figyelmedbe.

A lovaglást és a lóval való kapcsolatot egyszerűen nem tudod megunni, ha ráérzel az ízére.. A legjobb és legszebb sport a számomra, bár nem feltétlen csak a sport kategóriába sorolnám, ezt érezni kell és érteni.

A rögbi pedig akárkinek elérhető, nem kell külön alkat, érvényesülhetsz 40, de 140 kg-mal is. Egy fantasztikus csapatjáték, nem utolsó sorban rengeteget izmosodsz, és hatalmas élmény.

2014. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 énnnnnnnn..... ***** válasza:
gördeszkázz nagyon király ha megtanulod vagy boxolj az is nagyon jo de én ilyen téren ami nem unalmas csak az extrem sportokat tudom ajánlani mert azok közt egy se unalmas igaz kicsit huzosabb az áruk is de nekem például a cross a snowboard és a gördeszkázás jött be nagyon valami hihetetlen jo érzés ezeket csinálni vagy ami király még de opcsobb a terep bicozás ha nyakig sáros leszel az nagyon király a legnagyobb pocsolyákba belemenni rohatt jo igazábol olyan mint a cross de bicoval persze ahoz is kell egy király bicikli ami kibirja ezt pl :MTB kifejezetten ehez valo. ha izgalmas és olyan sportot keresel ami nem unalmas és átlagos akkor egyszer ruházz be egy extrém sportra
2014. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A gördeszkázás tetszik, de nem mint sport, csak mint hobbi/szabadidős elfoglaltság.

Még mindig nincs semmi, tehát még mindig várom a válaszokat. :D

2014. júl. 5. 22:00
 10/12 A kérdező kommentje:

A lovaglás is tetszik, de az több szempontból nem jó számomra most.

A rögbi nem tetszik.

Azért köszi.

2014. júl. 5. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!