Mit sportoljak?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta keresgélek és gondolkozok rajta, de nem találtam eddig még semmi olyat, ami megfelelne, pedig nagyon fontos, mert szeretnék elkezdeni sportolni (több okból is).

Olyat szeretnék űzni,

- ami jó móka, érdekes

- amitől fogyok

- ami nem túl drága.

Az sem hátrány, ha ügyesebbé/erősebbé tesz.

Az olyanok, hogy futás, biciklizés, torna, kondizás stb. ki vannak lőve, mert nekem nagyon unalmasak. Rendes sportot szeretnék, edzésekre járni.



2014. máj. 24. 21:02
1 2
 11/12 anonim válasza:
És mégis mi tetszene? Mert nem kevés sportot felsoroltunk, mindegyikbe belekötöttél vagy kifogásoltad, te tudod, mit szeretnél sportolni. Ne más döntse már el
2014. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem belekötöttem, nem akarom "bántani" én a sportokat, egyszerűen csak leírtam, amit a kérdésnél is, hogy miért nem jó az adott sport. Nem tehetek róla, hogy nem tetszettek/valami miatt nem feleltek meg, amiket soroltatok, ahogy ti sem. Nem is azt szeretném, hogy más döntse el, csak mivel már végigmentem google-ön és a hasonló kérdéseken, és semmit nem találtam, fel kellett tennem a kérdést, hátha mégis sikerrel járok. Éppen ez az, hogy nem tudom, mi tetszene, és ezért szeretném, ha mondanának sportokat, hátha valami tetszik, és megfelel azoknak a "feltételeknek", amik elég fontosak lennének.

Nem állt szándékomban senkibe/semmibe belekötni (?), csak már elég "kétségbeesett" vagyok, egyszerűen nem találok semmit ami tetszik is és meg is felel jelen esetben, de nagyon szeretnék sportolni.

2014. júl. 5. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!