Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a Véleményetek erről a mai...

Mi a Véleményetek erről a mai Tippmix tippről?

Figyelt kérdés

010. R. Nadal - R. Ginepri


A Hazai-ra 1.01-es a szorzó, egy mérkőzését játszottak idáig ketten az elsőt R.Nadal nyerte :) A másikra 8.00-as szorzó van, és szerintem most ő nyer! Szerintetek? Bár nem nagyon értek a teniszhez, de szerintem be jöhet a tipp. Ha valaki vágja itt a teniszt, írja már le melyik az erősebb, jobb fizikumú játékos.


2014. máj. 26. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Majdnem biztos, hogy Nadal fog nyerni. Salakon ő szinte verhetetlen, a Roland Garros döntőjébe - mert erről van szó - nyolcszor jutott be, mindannyiszor megnyerte. Vis közbejöhet egy váratlan sérülés
2014. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Viszont közbejöhet egy váratlan sérülés, úgyhogy akkor bármi lehet. De a favorit itt Nadal.
2014. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem értesz a teniszhez akkor ne rakd meg.

Ez egy Roladn Garros-meccs, ami salakos pálya.


Nadal a világelső, salakon az egyik ha nem a legjobb játékos, 2005 óta egyszer kapott ki a Roland Garroson, 2009-ben, ezen kívül mindet megnyerte.


Ginepri 279. a ranglistán, 10 éve volt a 15., azóta megy lefele a pályája.


Nadal vesztes játszma nélkül be fogja húzni a meccset, nem véletlen az 1.01-es szorzó.


Ha valamihez nem értesz ne fogadj rá, akkor már inkább lottózz.

2014. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Akkor ez felejtős :D
2014. máj. 26. 10:30
 5/6 anonim válasza:
54%
inkább gyűjts a vb-re:)
2014. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lesz! :DDDDDD Szerintem Spanyolország vagy Olaszország a két legesélyesebb :)
2014. máj. 26. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!