Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a túrabakancs (Salomon)...

Ez a túrabakancs (Salomon) megteszi kisebb-nagyobb túrákra?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem meg néhány jóbarát ajánlásával ezt: [link]


Szerintetek túrázásra mennyire felel meg(úgy nyáron, mint télen)? Illetve domboldalon szinte minden elmegy... de megállhatja ez a helyét mondjuk a Kárpátokban(Románia)?



2014. máj. 27. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Magyar nyelvű oldal: [link]
2014. máj. 27. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik, szoktak ilyet hordani, szerintem jó lesz, ha mégsem legközelebb komolyabbat veszel.
2014. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert az ára azért nem a legalacsonyabb volt, s nem szeretném, ha kidobott pénz lenne. De reméljük beválik, mindenesetre a hibákból tanulni kell. Köszönöm a válaszod!
2014. máj. 27. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Valamiért rossz megérzésem van vele kapcsolatban. Nem tudom... fölpróbáltad már?


Szokták mondani: Olcsó húsnak híg a leve. Ellenpélda:


Az enyém az egy [link]


Heti szinten használom, kényelmes, és minden szempontból nagyon jó. Olcsóbb, és szerintem milliószor jobb. +Vibram talp, ami nem utolsó dolog, úgy, hogy olcsóbb is.


(Nem a kocaturista-féle vagyok. Ha egyszer erdő, akkor megyek által tökön-babon, de még így is nagyon szuperül helytáll. De nem tudom. Ha te ahhoz ragaszkodsz, és megteheted, akkor miért ne?... De az enyémet minden időben, minden terepre, bármikor.)

2015. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ráadásul a tiednél az a műanyag akasztó sem bírná sokáig.
2015. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!