Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit érdemes egy héten futni?

Mennyit érdemes egy héten futni?

Figyelt kérdés
Nagyon megszerettem. Fogyni is szeretnék szülés után szeretném magam karban tartani. Most két naponta járok. Vagy lehet minden nap? Vagy egyik nap erősítsek masiknap futás? Most így csinálom. Kell pihenő napot tartani?
2014. máj. 29. 15:16
 1/4 *Glissade* ***** válasza:
100%
Kell erősités és kell pihenő nap is.
2014. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Embertől függ, de általában nagyon kell a pihenés is, nem lehet minden nap futni. Én egy jó kondiban lévő pasi vagyok, de nem tudnék MINDEN NAP futni menni, mert nem regenerálódnék. Úgy jó, ha minden második nap mész! Szerintem is szuper sport, illetve kikapcsolódás, de magában azért nem elég egy fitt testhez.
2014. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az az igazság ilyenkor vagyok egyedül és kikapcsol. Pár évvel ezelőtt ezt el sem tudtam képzelni. Itthon tornázok még de akkor már a két törpim is segít. :-). :-)

Köszönöm a segitséget.

2014. máj. 29. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
a láb regenerálódik a leglassabban, egy futónapra jusson egy vagy két pihenőnap, amikor mást csinálsz, mint futás!
2014. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!