Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elvesztem a szénhidrátok...

Elvesztem a szénhidrátok között. Most melyiket lehet és melyiket nem?

Figyelt kérdés
Azt hittem a rizs, zabpehely, abonett jó. AZ Update oldalon viszont egyenesen hízlalónak tartják mindegyiket, és azt írják, hogy csak tömegnöveléshez jók, szálkásításhoz nem... Most mi az igazság? Jobb az Update kenyér talán? (Egyébként heti 2x kondizok esténként, 3x futok éhgyomorra, tehát nem ettől akarok csak lefogyni). Csak jó lenne egy kis segítség a tapasztaltabbaktól. :)
2014. máj. 30. 10:49
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Futsz éhgyomorra? Kemény ember vagy te.


Az update oldal minden, csak nem hiteles forrás.


A rizs, zab, abonett mind keményítő alapú élelmiszerek. A keményítőnek van egy hatása.. nem a legjobb tápanyag, nem ideális energiaforrás.


Az update kenyér jobb-e? Semmiképpen sem. Csak szénhidrátban szegényebb, de összességében azt jóval kevésbé nevezném élelmiszernek mint a rizst vagy a zabot.


Rizs mértékkel mindenképpen jobb mint az update szójás kenyér bármilyen kis mennyiségben.

2014. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Nekem valahogy az éhgyomorra futás hatásosabbnak bizonyult, meg reggeli kakas vagyok. :)

Délelőtt szoktam ezeket csak enni, meg rizst a csirkéhez ebédre, és abonettet túróval edzés előtt.

2014. máj. 30. 11:09
 3/51 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a rizs, abonett, túró mind fölösleges anabolikus élelmiszerek, hízáshoz enném őket.
2014. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Akkor mit egyek szénhidrátnak?
2014. máj. 30. 11:24
 5/51 anonim ***** válasza:
0%

Én mondjuk nem szeretnék fogyni, de paprikát és paradicsomot ettem ma szénhidrátnak, és korai ebédet tervezek, úgyhogy uborkát és salátát+káposztát is eszem nemsokára.


Erősen tudom ajánlani ezt (vagy hasonlót) többek között neked is.

2014. máj. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim válasza:
Érdemes nyers kefírt inni, mert felpörgeti a metabolizmust, jót tesz az emésztésnek. Nem a bolti "élőflórás"-döglött kefírt, hanem azt, amit gombával csinálsz. Én futni szoktam, előtte semmi különöset nem eszek, max kicsit cukrosabbat. Semmilyen updétes baromságot nem eszek, főleg, hogy régen gyártottam is ilyen kajákat, és hidd el, ugyanaz van benne, mint az olcsóbban. Valami joghurtos-pulykás valami volt, szögletes kis dobozban (konzervgyárban melóztam 6 éve). Szerintem nem különb a többi termékük sem. Szerintem egyél sima, egyszerű, piacon megvehető kaját, de húskészítményt ne egyél, mert azokban max zsír van. Fehérjét kenőmájasból ne várj...Ha fogyni akarsz, a legjobb a futás, az étrendedet meg egészítsd ki nyers kefírrel, futás előtt meg egyél cukrosat, nekem legalábbis ez bejött. Végülis bármi normálisat ehetsz, csak dolgozd le a szervezetedben, magyarul annyit egyél, amennyit mozogsz..
2014. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
A futás egy elég középszerű, ízületgyilkos mozgás. Előtte meg cukros ételt enni, nyilván értelmetlen.
2014. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
A szénhidrátok nem hizlalnak. A kaloriaplusz hizlal. Nehogy benyeld minimorris paleo baromságát
2014. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim válasza:

MinimorRris nem értem, miért lenne izületgyilkos? Természetesen nem betonon kell és tornacipőben..homok, erdő, döngölt föld, jó futócipővel..nekem pár éve már bejön.

De jó még a pedálozás is, csak ahhoz nem jó pl. egy 30as csepel..tehát mindennek megvan a maga eszközigénye is. Szerintem a futás a legolcsóbb.

2014. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

Edzéstechnikailag ergya, középszerű mozgás.


Marcinak pedig igaza LESZ!


Amint a magyar lakosság 60%-a nem lesz elhízott. Amíg viszont az, addig én kijelentem, hogy az idejét múlt kalóriamodell elmélet és a szénhidrátfogyasztó táplálkozás MEGBUKOTT és leváltást igényelnek :)

2014. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!