Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pilatestől tényleg szép...

Pilatestől tényleg szép szálkás izmaim lesznek és jobb lesz a tartásom? Melyik DVD-t hasznos?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 12:56
 1/3 A kérdező kommentje:
illetve, aki próbálta már ezt a sportot melyik dvd vált be a legjobban?
2009. dec. 31. 12:57
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Nekem több Pilates-dvd-m is van, sőt könyvem is van gyakorlatokkal, csináltam is, de inkább afféle gyógytornának mondanám. Ha pl. hátfájással küzdesz, nagyon jó lehet, de engem untatott, az alakformálást meg csak azért mondják rá, mert manapság mindent ezzel lehet eladni. Joseph Pilates, a torna feltalálója, eredetileg ágyhoz kötött, betegségből lábadozó embereknek írta, hogy az izmaik ne satnyuljanak el, és kb. annyit is ér. Ha amúgy nem mozogsz, akkor ez is jobb a semminél, de egy aerobikkal többre mész.
2010. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen ez igaz, hogy mindent úgy adnak el, hogy majd bombanő leszel:)

igazából nekem a tartásom javítása lenne az egyik főszempont, mert nagyon csúnyán tartom magam..és persze ez se hátrány ha közben szálkásodok, mert nőiesen sportos alkat vagyok, de jobban örülnék, ha törékenyebb lennék:)

2010. jan. 2. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!