Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki dohányzik és mondjuk...

Ha valaki dohányzik és mondjuk hétvégente alkoholizál az mennyire hátráltatja az izomfejlődést?

Figyelt kérdés
Mennyire és hogyan gátolja az izomfejlődést?

2014. jún. 2. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi az az alkoholizálás. Ha minden hétvégén mocsárrészegre iszod magad és emiatt másnap sem tudsz rendesen enni, akkor eléggé befolyásolhatja a fejlődésedet.

Dohányzó versenyzőt láttam már párat, nyilván az sem jó, de kevésbé vethet vissza. Az viszont egyéb dolgok miatt nem szerencsés. Szűkíti az ereket, tüdőrák, stb.

2014. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha az illető lány és dohányzik és csak ilyen súly nélkül lábemelgetős "női tornát" csinál akkor nem nagyon fog fejlődni gondolom, nem?
2014. jún. 2. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
ha valaki semmit nem érő lábemelgetős bohóckodást végez, akkor nem fog fejlődni akkor sem, ha nem iszik és nem dohányzik. Normális edzés kell.:)
2014. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tkodit ***** válasza:
100%

a dohányzás közvetetten befolyásolja az edzést, mivel a tüdőd nincs olyan jó állapotban, így előfordulhat, hogy nem tudsz annyira pörögni edzésen.


A p..csatréningnek semmi értelme, akkor már inkább menj el sétálni egy jót.

2014. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jesszus! nem magamról írok nehogy azt higgyétek! Nekem rendes edzésem van összeállított étrenddel.Na hát meg a cigi...eszembe sem jutna! A barátnőmről írtam.
2014. jún. 2. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy kiről írtál, mi csak válaszoltunk.:-)
2014. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó jó örülök is neki csak nehogy jöjjenek az oktató üzenetek
2014. jún. 3. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!